Wine Pooh. Магазин Iталiйських товарiв +380634748695 + + alkoholitalia@gmail.com Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

The Original, Glenmorangie, 10 річний, 1л, в коробці

Код товара: 43
930 грн

Опис

Односолодовий 10-ти річний віскі лінійки Glenmorangie, витриманий не менше десяти років в бочках первинного і вторинного заповнення з-під бурбона. Піддається холодній фільтрації. Виробник впевнений, що 10 років - це той час, який знадобиться для повноцінного формування букета.

Фахівці Гленморанж - невтомні експериментатори, які проводять безліч експериментів для визначення найкращих умов для створення ідеального віскі, це стосується як різних видів деревини, так і термінів витримки. Виробник Гленморанджі відданий інноваціям, що дозволяє йому залишатися виробником-лідером і зберігати свій почесний статус. Віскі Гленморанжі Оріджнал має безліч тонких ароматів, він інтригує своєю багатогранністю. Французькі експерти змогли визначити в Glenmorangie 10 y.o. близько 26-ти самостійних ароматів від абрикоса до бергамота, що ще раз підкреслює складність і багатогранність цього віскі.

Смак: чистий, легкий, збалансований, з нотами горіха і меду, вираженим димним тоном і приємним м'яким післясмаком. Структура густа і масляниста.

Аромат: тонкий, багатогранний, складний, витончений, з мандариновими і ванільними відтінками, присутня виразна, але ненав'язлива нотка диму. Переважання квіткових ароматів над хлібними.

Колір: Світлий, сонячно - золотистий.

Гастрономічна сполучуваність: самодостатній, виступає в ролі дижестива. 

Міцність 40%.

Вас може зацікавити

Реєстрація
Товар добавлено в корзину! Оформити замовлення
Продовжити
.