Wine Pooh. Магазин Iталiйських товарiв +380634748695 + + alkoholitalia@gmail.com Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Догаріна Шардоне DOC, 2015 року, 0.75 л

Код товара: 65
130 грн

Опис

Елегантне, відмінно збалансоване біле сухе вино золотистого кольору вироблено із сорту Шардоне, володіє тонким витонченим ароматом з вираженими тонами стиглих фруктів - яблука, груші, відтінками цитрусових. Насичений прекрасно освіжаючий гармонійний смак з хорошим рівнем кислотності розкривається яскравими фруктовими нотами.

Міцність 12 %.

Італія.

Пропонуємо спробувати витримані вина Догаріна категорії DOC.

DOC або Denominazione di Origine Controllata (назва з контрольованим походженням) - знак якості, народжений на італійському півострові в 1966 році, щоб гарантувати покупцеві гідний рівень продукції, походження якої ви точно будете знати. Імовірність підробок зведена до мінімуму завдяки сукупності перевірок, постійно здійснюваних в процесі виробництва.

Вина, удостоєні цього найменування, обов'язково виробляються на конкретній території, на якій також росте і виноград, використовуваний для його приготування. Продукт повинен відрізнятися дуже хорошою якістю. І перш ніж отримати статус DOC, вино має пробути під логотипом IGT не менше 5 років. Додамо, що отримати і знак IGТ досить непросте завдання. Що вже казати за DOC.

Під контролем продуктів DOC знаходяться не тільки виробничі процеси, але навіть методи підтримки виноградної лози (обрізка, зрошення) тощо. Правила настільки жорсткі, що при візуальній оцінці вина враховується не тільки колір, а його відтінок, який повинен бути суворо специфічний для певного сорту.

Отож, зацініть прекрасне вино за вельми доступною ціною. 

Вас може зацікавити

Реєстрація
Товар добавлено в корзину! Оформити замовлення
Продовжити
.